Kult rozgrzał scenę podczas pierwszego dnia Rockowizny

Zdjęcia: Paweł Świrek, tekst: Marta Antosz

Pierwszy dzień Rockowizny upłynął pod znakiem mocnych brzmień i ogromnych emocji. Na scenie pojawił się zespół Kult, który przyciągnął tłumy fanów – zarówno tych, którzy z zespołem są od lat, jak i młodszych słuchaczy.

Reklama

Kazik Staszewski i spółka zagrali swoje największe przeboje, w tym m.in. „Polskę”, „Arahja„, „Wódka„, „45-89„, „Gdy nie ma dzieci”, „Brooklyńska Rada Żydów„, które publiczność śpiewała chóralnie.

Dopisała nie tylko energia zespołu, ale również pogoda – ciepły wieczór sprzyjał zabawie pod gołym niebem. Publiczność bawiła się znakomicie, tworząc niezapomnianą atmosferę i pokazując, że rock ma się wciąż bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *